Українська версія сайту

1 квітня – День сміху

05-04-2017

 

 

 

1 квітня –   День сміху, День дурня,  свято яке відмічається в більшості країн світу. У цей день усі веселяться, жартують, влаштовують розіграші..  Потік жартів  та розіграшів робить день 1 квітня добрим та усміхненим.  Усім відомо, що усмішка дарує  не тільки гарний настрій, але і здоров’я, вона  сприяє виробленню гормонів щастя та продовжує життя. Усмішка – бальзам для втомлених, сонячний промінчик для тих, хто впав духом, вона – найкращі ліки від неприємностей. Усмішку  не можна купити, не можна випросити, позичити, вкрасти. Вона сама по собі ні на що не годиться, поки її не подарували.

1 квітня –   День сміху

    

       Отож, з нагоди Дня сміху  загальна бібліотека ВСФП організувала книжкову виставку «СМІЙТЕСЬ НА ЗДОРОВ'Я!». Виставка містить гумористичні оповідання, вірші і веселики, анекдоти та смішні ілюстрації яки обов'язково піднімуть настрій нашим читачам, та подарує щиру усмішку.

1 квітня –   День сміху

    

 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати  цей позитивний захід, якій проводиться у читальному залі загальної бібліотеки ВСФП з 3.04.17р. по7.04.17 р. Усміхайтесь! Смійтеся на здоров’я!

1 квітня –   День сміху

    

Тіхонова Т.В.

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с.Віта Поштова

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
csfp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88

X
X