Українська версія сайту

Формування моделі поведінки

23-06-2018

 

           

21 червня на території ВСФП з курсантами 1-го курсу психологом Наталією Жук було проведено інтерактивне заняття на тему: «Мотивація досягнення як детермінанта успіху в професійній діяльності особистості».

Мета даного заняття полягала в поясненні курсантам необхідності розвитку мотиваційної сфери для їх особистісного розвитку, підвищення ефективності навчання та забезпечення успішної професійної діяльності.

Увагу курсантів було зосереджено на мотивації досягнення – прагненні до успіху, високих результатів у діяльності, оскільки вона організує цілісну поведінку, підвищує навчальну активність, впливає на формування цілей і вибір шляхів її досягнення.

Формування моделі поведінки

Крім того перемінному особовому складу було наголошено, що розвиток мотиваційної сфери курсантів пов’язаний із активною життєвою стратегією, формуванням моделі поведінки, орієнтованої на успішне оволодіння майбутньою професією.

Мотивація досягнення ефективно впливає на формування особистості і тому є важливим засобом реалізації професійних цілей.

 

 Відділ спеціальної та фізичної підготовки, відділення психологічного забезпечення 

 

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с.Віта Поштова

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
csfp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88

X
X