Українська версія сайту

Яскраві перші вихідні літа

08-06-2018

 

           

Перші вихідні літа були насиченні цікавими заходами. Здобувачі вищої освіти відділу спеціальної та фізичної підготовки ННІ №1, встигли відвідати і Олімпійський день, і побувати в театрі, а також послухати відомих співаків на концерті, організованому «Наше Радіо».

Яскраві перші вихідні літа

2 червня в Києві, на Оболонській набережній, святкували Олімпійський день.Гості свята ближче познайомились з новими видами спорту, які включені в програму ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018. Представники одного з нових видів олімпійської програми - брейк-дансу - провели для всіх бажаючих «Олімпійську руханку».

Під час свята відбулися інтерактивні майстер-класи на спортивних майданчиках. Зокрема, учасники заходу спробували свої сили у боксі, гімнастиці спортивній, греко-римській боротьбі, сучасному п'ятиборстві, фехтуванні під керівництвом уславлених Олімпійських медалістів: Дениса Беринчика, Олега Верняєва, Жана Беленюка, Павла Тимощенка, Яни Шемякіної.

Яскраві перші вихідні літа

Також цього дня наші курсанти відвідали Навчальний театр Київського Національного університету театру кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. До їхньої уваги були представлена комедія Шекспіра «Приборкання норовливої».

Ввечері курсанти побували на Контрактовій площі, де радіостанція «Наше Радіо» організувала концерт з відомими співаками, серед яких були Христина Соловій та Leo Mantis. Концерт дав змогу насолодитися живою музикою.

Яскраві перші вихідні літа

Перші дні літа у курсантів відділу спеціальної та фізичної підготовки залишили яскраві спогади!

 Відділ спеціальної та фізичної підготовки 

 

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с.Віта Поштова

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
csfp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88

X
X