Українська версія сайту

Всеукраїнський турнір на призи В.В. Виноградова

25-06-2018

 

           

З 23 по 24 червня на спортивній базі Київського військового ліцею імені Богуна відбувся Всеукраїнський турнір на призи заслуженого тренера України В.В. Виноградова з боротьби самбо (спортивний та бойовий розділ). З кожним роком цей турнір набирає все більше і більше значення у житті кожного титулованого спортсмена, оскільки є великою честю прийняти хоч один раз участь у даному заході. На турнір приїхали спортсмени різних регіонів з нестерпним бажанням стати переможцем, тому конкуренція була шаленою. Академія кожен рік традиційно бере участь у даному турнірі, і цей рік не виняток.

Всеукраїнський турнір на призи В.В. Виноградова

На чолі з заслуженим тренером України Марселем Хасановим збірна команда академії показала майстер-клас і зробила даний турнір більш насиченим та цікавим. У цьому році бронзовими призерами стали Абрамчук Михайло, Віраг Владислав, Княжницький Олександр та Дробот Ілля. Срібним призером став Ільїнський Микола, а чемпіоном турніру став Ковальчик Юрій.

Всеукраїнський турнір на призи В.В. Виноградова

Хочеться побажати нашим спортсменам успіхів у майбутніх стартах, а також подякувати тренеру команди за якісну підготовку та побажати міцного здоров’я та натхнення у його роботі.

 

 Відділ спеціальної та фізичної підготовки 

 

 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с.Віта Поштова

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
csfp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88

X
X