Українська версія сайту

Про відділ спеціальної та фізичної підготовки

 • Історія відділу

    

   Відділ спеціальної та фізичної підготовки є окремим структурним підрозділом Національної академії внутрішніх справ.

   Основними завданнями відділу є:

   - забезпечення проведення співбесід та вступних іспитів в академію;

   - проведення табірного збору;

   - спільно з навчально-науковими інститутами академії підготовка курсантів у визначених межах об’єму навчального плану, виконання встановлених обсягів державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем  «Бакалавр»;

   - забезпечення проведення навчальних зборів;

   - підвищення кваліфікації  з надання домедичної допомоги працівників ГУ НПУ в областях, ДСНС фахівцями відділення домедичної підготовки навчально-тренувального центру «Академія поліції»;

   - відбір та підготовка кандидатів до міжнародних миротворчих місій ООН та інших підрозділів;

   - проведення навчально-тренувальних курсів з питань безпеки для персоналу міжнародних організацій для Представництва ООН в Україні,  Консультативної місії Європейського союзу в Україні, Групи Світового Банку, Представництва НАТО в Україні.

   - забезпечення підготовки особового складу парадних розрахунків;

   - проведення тактичних та інших навчань академії на базі відділу.

   Історія нашого відділу починається з розпорядження Української академії внутрішніх справ від 16 липня 1992 року «Про створення полігону емоційно-вольових вправ та психічної стійкості», згідно з яким робочій групі до кінця року необхідно було підготувати і подати на затвердження узгоджений план заходів по створенню навчального полігону. І вже постановою Кабінету міністрів від 19 серпня 1992 року №490 було викладено наступне: «… У міру ліквідації військових навчальних закладів, передати будинки, споруди за винятком військового майна і зброї, на баланс до:… є) Міністерства внутрішніх справ – навчального центру Київського вищого зенітного ракетного інженерного училища імені С. М. Кірова/ с. Віта Поштова Києво-Святошинського району».

   А першою сходинкою до його поступового створення, утвердження та остаточної реорганізації в один із підрозділів нашої академії був наказ МВС України від 08 червня 1994 року «Про створення практичного центру професійної п/підготовки Української академії внутрішніх справ» на базі навчального центру Української академії внутрішніх справ в селі Віта-Поштова.

   В 2003 році відповідно до наказу НАВСУ від 21.10.2003 року №808 практичний центр було реорганізовано в центр спеціальної та фізичної підготовки.

   В серпні 2009 року наказом МВС України від 08.08.2009 року №341 «Про організаційно – штатні зміни у КНУВС» Центр спеціальної та фізичної підготовки було реорганізовано та створено на його базі Факультет початкової та спеціальної підготовки Київського національного університету внутрішніх справ, для підготовки курсантів 1 курсу університету.

   В квітні 2013 року відповідно до наказу МВС України № 349 від 08.04.2013 року «Про затвердження штатів вищих навчальних закладів» та наказу НАВС № 530 від 23.05.2013 року «Про оголошення штату Національної академії внутрішніх справ» Факультет початкової та спеціальної підготовки було реорганізовано в Центр спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ. У 2015 році Центр спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ був реорганізований у відділ.

   Відділ підпорядковується ректорові академії. Відділ здійснює свою діяльність, керуючись Статутом НАВС та Положенням про відділ спеціальної та фізичної підготовки на підставі поєднання єдиноначальності та колегіальності, перспективного та поточного планування з урахуванням наукових рекомендацій та передового досвіду, персональної відповідальності кожного працівника за доручену ділянку роботи.

   Організаційною основою роботи відділу є план основних заходів Національної академії внутрішніх справ. Матеріально-технічне та фінансове забезпечення діяльності відділу здійснюється відповідними службами академії.

   На території відділу знаходиться медико-санітарна частина з ізолятором, фізіотерапевтичним та стоматологічним кабінетами, яка постійно забезпечується медичними препаратами. Працює в ній 5 досвідчених фахівців: фельдшер та 3 медичні сестри.

   Ректором академії затверджено Концепцію розвитку відділу спеціальної та фізичної підготовки  НАВС на 2018-2020 роки, де заплановано будівництво нових навчальних корпусів та гуртожитків, спортивних майданчиків, тактичних містечок, розширення інфраструктури.

 • Керівництво
    

   Наумець Юрій Миколайович


   начальник відділу спеціальної та фізичної підготовки,
   полковник поліції 
    

   Безуглий Олександр Анатолійович


   заступник начальника
   відділу спеціальної та фізичної підготовки,
   підполковник поліції 
    

   Шляховий Олександр Олександрович


   заступник начальника
   відділу спеціальної та фізичної підготовки,
   капітан поліції 

Важливо

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

Київська обл.,
Києво-Святошинський р-н,
с.Віта Поштова

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
csfp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 251 08 88

X
X